Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Gratis parkeren | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 Balneário Camboriú appartement van 104 m² heeft een eersteklas ligging op afstand van 4 km van het Parque Unipraias Camboriu en biedt plaats aan maximaal 6 gasten. Dit appartement biedt moderne faciliteiten, zoals wifi en benodigdheden zoals privé-autoparkeren voor autoreizigers.
Dit 2-badkamer appartement is gelegen binnen het bereik van het Almirante Tamandaréplein. De Cyro Gevaerd Dierentuin ligt op zo'n dan 10 minuten rijden van deze accommodatie.
Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartementen hebben een balkon en een zitruimte en bieden ook uitzicht op de zee. Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt de accommodatie zelfvoorzienende opties zoals een waterkoker, een koelkast en een oven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Winkelcentrum Praia Camboriu850 m
- Bus Station1,8 km
- Strand Praia dos Amores1 km
- Unipraias Park1 km
- cristo luz850 m
- Laranjeiras Beach4,7 km
- Camboriu Football Stadium4,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement.
Gasten van Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Parque Unipraias Camboriu, op 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Cyro Gevaerd Dierentuin (4,1 km) en het Almirante Tamandaréplein (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement?
Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Beschikt Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement over een internetverbinding?
Ja, Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement is voorzien van wifi in de kamers. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 104 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement verblijven?
Apto 3 Quartos A 50 M Da Orla Principal Eob0701 appartement biedt plaats aan maximaal 6 gasten.